Flight Training: Taking the Short Approach

Kod: 4-01-05-032

„Flight Training: Taking the Short Approach” został napisany jako podręcznik do podstaw lotnictwa i stanowi wprowadzenie do całego procesu szkolenia. Ponieważ student pierwszego roku ma nauczyć się podstaw, seniorzy zawsze będą odnosić się do wskazówek i zaleceń Davida Diamonda.

  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • 245,88 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Paypal, Płatność gotówką, Płatność przelewem tradycyjnym, Paynow (BLIK, przelew bankowy, płatność kartą)

Zaczynając od przyjrzenia się temu, co wiąże się ze wstępną decyzją o podjęciu lekcji pilotażu, szkolenia w powietrzu: podejście krótkoterminowe to kompleksowe skupienie się na szkoleniu lotniczym, które odnosi się do tematu szkolenia lotniczego z perspektywy odkrywania, a nie programu nauczania . Lotnictwo to okrągły przedmiot, który nie ma idealnego punktu wejścia do nauki. Nie ma aspektu lotniczego, który nie wymagałby przynajmniej zrozumienia innego zagadnienia lotniczego. Krótkie podejście eliminuje tradycyjne podejście do tematu szkolenia lotniczego po temacie, pozwalając czytelnikowi od samego początku zająć się tym tematem, wspomagany stylem rozmowy autora i przyjaznym humorem w dzieleniu się swoimi doświadczeniami. Ta książka jest idealną pierwszą lekturą dla każdego, kto zamierza rozpocząć szkolenie lotnicze; należy to uznać za „szkolenie lotu 101”.

Diamond nie zakłada od czytelnika żadnej wiedzy lotniczej. Jego książka jest idealnym podręcznikiem dla studentów-pilotów, obejmującym takie tematy, jak ludzie latają, proces nauki latania - w tym kwestie finansowe, wymagania zdrowotne, zobowiązania czasowe, opcje szkoły i instruktora oraz związane z nimi testy - oraz przywileje i ograniczenia związane z świadectwo pilota. Stamtąd autor rozprasza częste obawy związane z nauką latania, takie jak awarie silników, kolizje w powietrzu i warunki pogodowe. Samolot jest pokryty orientacją elementów sterujących i oprzyrządowania oraz pokazuje, jakie manewry uczniowie wykonają w ramach programu pilotażowego. Książkę kończy dyskusja, że gadżety mogą pomóc w treningu, które mogą zaszkodzić procesowi uczenia się, a które są potrzebne, jeśli nie tylko ze względu na „fajny” czynnik.

Ponieważ autor jest również doskonałym ilustratorem, tekstowi towarzyszy jedna z najlepszych pełnokolorowych i trójwymiarowych grafik, jakie można znaleźć w jakimkolwiek airbooku – czytniki będą miały solidny „widok umysłu” z procesu szkolenia w locie. Dzięki temu dołączą do programu szkolenia pokładowego w pełni przygotowani, dokładnie wiedząc, co musi się wydarzyć, aby uzyskać licencję, rozumiejąc, czego się spodziewać i podejmując właściwe decyzje, abyś nie tracił czasu na lotnisku lub w samolocie… „Podejście do szkolenia lotniczego”.